Devr-i Tesettür Hakkında


Üyelik

devritesettur.com'un size sağladığı tüm hizmetlerden yararlanabilmek için sadece üye olmanız yeterlidir. Üstelik devritesettur.com birçok markanın kaliteli ürünlerini en uygun fiyatla almanızı sağlarken sizden herhangi bir üyelik ücreti talep etmez. Devr-i Tesettür.com 'da yer alan tüm hizmetler ve uygulamalar tamamen ücretsiz olup sizden üyelik aidatı ya da komisyon ücreti alınmaz.

Uygulamalarımız

Günün Fırsatı:

devritesettur.com yüz binlerce ürün seçeneği arasından en uygun fiyatla alışveriş yapabilmeniz için size günün fırsatı birçok ürün sunacaktır. Her gün değişecek ve yenilenecek  günün fırsatlarını takip ederek istediğiniz ürünü çok uygun fiyatla alacak ve kazançlı çıkacaksınız.

Stil Rehberi:

Stil rehberiyle modayı yakından takip ederek, en son moda trendlerini ,stillerini öğreneceksiniz. Ayrıca stil rehberinde bir çok ürünün farklı şekillerde kombinlenmiş  halini görerek kendi tarzınızı oluşturacak ve  her zaman en şık, en trend siz olacaksınız.

Moda Çarkı:

devritesettur.com'da ürün incelemek, alışveriş yapmak  her zaman eğlencelidir ama moda çarkını çevirirken alışveriş hem daha kolay hem daha eğlenceli olacak. Moda çarkıyla istediğiniz ürünün seçeneklerini görebilecek ve istediğiniz ürünü istediğiniz fiyatla alabileceksiniz.

Bize Ulaşın

Email:

-- Son güncelleme 28 Eylül 2014, 10:25